DWUPŁASZCZ

DUŻA

MOC

GRZEWCZA

DWUPŁASZCZ

DUŻA

MOC

GRZEWCZA

ZASOBNIK

MAGAZYNOWANIE CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

ZASOBNIK

MAGAZYNOWANIE CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

BUFOR

AKUMULOWANIE CIEPŁA

WYMIENNIK

EFEKTYWNE OGRZEWANIE CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

Opinie

BUFOR

 

BLA BLA BLA ALA MA KOTA A KOT MA WIEWIÓRKĘ HEHE

 

POZIOMY WYMIENNIK Z PODWÓJNĄ WĘŻOWNICĄ

 

Elementem grzejnym  tego modelu jest wężownica.  Wymiennik spełnia swoją rolę zarówno w układzie grzewczym otwartym, jak i zamkniętym, nie posiada ograniczeń dla źródeł zasilania, gdyż współpracuje z każdym rozwiązaniem grzewczym.

 

POZIOMY ZASOBNIK PODŁĄCZONY DO KUCHNI WĘGLOWEJ

 

Poziomy zasobnik ciepłej wody użytkowej z trzonem do podkowy jest to produkt dedykowany dla instalacji, w której jedynym elementem grzejnym jest podkowa z kuchni węglowej. Zasobnik tworzy instalację z kuchnią dzięki trzonom w zbiorniku. Wymiennik spełnia swoją rolę zarówno w układzie grzewczym otwartym, jak i zamkniętym.

POZIOMY DWUPŁASZCZOWY PODGRZEWACZ WODY Z WĘŻOWNICĄ

 

Zaletą produktu jest zastosowany dodatkowy stalowy płaszcz grzewczy wewnątrz zbiornika, który znacząco przyspiesza podgrzewanie wody w jego wnętrzu i minimalizuje straty cieplne. Dodatkowo zastosowana wężownica pozwala na przyłączenie oddzielnego źródła zasilania, aby stworzyć model grzewczy hybrydowy.

ZBIORNIK DWUPŁASZCZOWY

 

Model, który zdecydowanie wygrywa swoją powierzchnią grzewczą, a co za tym idzie szybkością nagrzewania wody. Zbiornik „Dwupłaszczowy” posiada płaszcz nasunięty na główny korpus zbiornika po całej jego płaszczyźnie, a wewnątrz gromadzi się czynnik grzewczy, który oddaje energię cieplną do zbiornika z wodą użytkową.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, udało nam się stworzyć płaszcz od dennicy do dennicy uzyskując największe parametry grzewcze. Dwupłaszczowy podgrzewacz wody może zostać zasilony przez dowolne źródło ciepła w systemie grzewczym, np. kocioł (gazowy, węglowy, drzewny, pelet, ekogroszek), system solarny, pompę ciepła, kominek.

Dlaczego nasze produkty?

PIONOWY ZASOBNIK

 

Model, który służy do pracy niezależnej. Nie posiada płaszcza ani wężownicy, natomiast służy do ogrzewania wody wyłącznie przy pomocy grzałek elektrycznych. Urządzenie w zależności od modelu posiada jeden, dwa lub trzy otwory na grzałkę elektryczną, która jest jedynym źródłem zasilania/ ogrzewania zbiornika. 

ZBIORNIK DWUPŁASZCZOWY NA DWA ŻRÓDŁA ZASILANIA

 

Jest to urządzenie, które wykorzystuje dodatkowy płaszcz metalowy, który gromadzi czynnik grzewczy w środku. Konstrukcja zbiornika umożliwia podłączenie dwóch niezależnych, różnych czynników grzewczych, dzięki temu można podłączyć np. – kocioł (na paliwa stałe, olej, ekogroszek, palet, drewno) oraz drugie dowolne źródło zasilania np. system solarny. Rozwiązanie to pozwala z jednej strony na bardzo ekonomiczne pozyskiwanie ciepłej wody, z drugiej na korzystanie z nieograniczonych zasobów ciepłej wody użytkowej cwu.

DWUPŁASZCZ

DUŻA

MOC

GRZEWCZA

Jestem przekonany, że lokalna produkcja ERMET gwarantuje wysoką jakość ich produktów. Jestem zadowolony z ich solidnego wykonania i trwałości, co wpływa na efektywność naszego systemu grzewczego.

Jestem pod wrażeniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych firmy ERMET. Ich produkty są doskonale dopasowane do mojej instalacji opartej na energii odnawialnej, co przekłada się na oszczędność i minimalizację wpływu na środowisko.

Jestem zadowolona z wysokiej jakości produktów oferowanych przez ERMET.

ADRES FABRYKI

 

ul. Kolejowa 3

48-133 Nowa Cerekwia

woj. opolskie

KONTAKT

 

biuro@ermet.eu

export@ermet.eu

+48 (77) 485 19 38

NASZE USŁUGI

 

Produkcja dwupłaszczowych podgrzewaczy wody, wymienników, buforów i zasobników.

POLITYKA PRYWATNOŚCI