Tak mój mały się bawi latem a zimą to już w wannie bo ciepłą wodę mam dzięki zbiornikowi ERMET. Aaaa, bufor w tym roku założyłem też z ERMET'u!

 

Jestem przekonany, że lokalna produkcja ERMET gwarantuje wysoką jakość ich produktów. Jestem zadowolony z ich solidnego wykonania i trwałości, co wpływa na efektywność naszego systemu grzewczego.

 

 

 

 

 

Jestem pod wrażeniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych firmy ERMET. Ich produkty są doskonale dopasowane do mojej instalacji opartej na energii odnawialnej, co przekłada się na oszczędność i minimalizację wpływu na środowisko.

Jesteśmy młodym małżeństwem

wiadomo jak to jest na starcie - zawsze pod górkę - gdyby nie Teść to bym do tej pory wodę podgrzewał w czajniku do mycia naszego BOBASKA. Tata załatwił nam wymiennik z Ermetu taki sam jak ma od 10 lat u siebie no i ekipę, która to wszystko zamontowała. Mamy teraz ciepłą wodę non stop. Mąż podłączył jeden panel PV pod grzałkę, którą zamontowaliśmy w zbiorniku na dwa źródła zasilania. Wszystko jest git!  ERMET zapewnił nam ten komfort :-)

Konkretnie i na temat jestem żołnierzem! Jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości produktów oferowanych przez ERMET.

Warunki gwarancyjne

  1. pl
  2. en

PIONOWY ZASOBNIK

Model, który służy do pracy niezależnej. Nie posiada płaszcza ani wężownicy, natomiast służy do ogrzewania wody wyłącznie przy pomocy grzałek elektrycznych. Urządzenie w zależności od modelu posiada jeden, dwa lub trzy otwory na grzałkę elektryczną, która jest jedynym źródłem zasilania/ ogrzewania zbiornika.

PIONOWY DWUPŁASZCZOWY PODGRZEWACZ WODY

Model, który zdecydowanie wygrywa swoją powierzchnią grzewczą, a co za tym idzie szybkością nagrzewania wody. Zbiornik „Dwupłaszczowy” posiada płaszcz nasunięty na główny korpus zbiornika po całej jego płaszczyźnie, a wewnątrz gromadzi się czynnik grzewczy, który oddaje energię cieplną do zbiornika z wodą użytkową. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, udało nam się stworzyć płaszcz od dennicy do dennicy uzyskując największe parametry grzewcze. Dwupłaszczowy podgrzewacz wody może zostać zasilony przez dowolne źródło ciepła w systemie grzewczym, np. kocioł (gazowy, węglowy, drzewny, pelet, ekogroszek), system solarny, pompę ciepła, kominek.

POZIOMY ZASOBNIK PODŁĄCZONY DO KUCHNI WĘGLOWEJ

Poziomy zasobnik ciepłej wody użytkowej z trzonem do podkowy jest to produkt dedykowany dla instalacji, w której jedynym elementem grzejnym jest podkowa z kuchni węglowej. Zasobnik tworzy instalację z kuchnią dzięki trzonom w zbiorniku. Zasobnik spełnia swoją rolę zarówno w układzie grzewczym otwartym, jak i zamkniętym.

ZBIORNIK DWUPŁASZCZOWY NA DWA ŻRÓDŁA ZASILANIA

Jest to urządzenie, które wykorzystuje dodatkowy płaszcz metalowy, który gromadzi czynnik grzewczy w środku. Konstrukcja zbiornika umożliwia podłączenie dwóch niezależnych, różnych czynników grzewczych, dzięki temu można podłączyć np. – kocioł (na paliwa stałe, olej, ekogroszek, palet, drewno) oraz drugie dowolne źródło zasilania np. system solarny. Rozwiązanie to pozwala z jednej strony na bardzo ekonomiczne pozyskiwanie ciepłej wody, z drugiej na korzystanie z nieograniczonych zasobów ciepłej wody użytkowej cwu.

POZIOMY DWUPŁASZCZOWY PODGRZEWACZ WODY Z WĘŻOWNICĄ

Zaletą produktu jest zastosowany dodatkowy stalowy płaszcz grzewczy wewnątrz zbiornika, który znacząco przyspiesza podgrzewanie wody w jego wnętrzu i minimalizuje straty cieplne. Dodatkowo zastosowana wężownica pozwala na przyłączenie oddzielnego źródła zasilania, aby stworzyć model grzewczy hybrydowy.

BUFOR

Bufor ciepłej wody jest to urządzenie do podłączenia w układzie grzewczym zamkniętym. Urządzenie przeznaczone jest do akumulowania ciepłej wody użytkowej, z której można korzystać na długo po wygaśnięciu kotła/ zasilania źródła ciepła. Bufor może również spełniać rolę alternatywnego źródła ogrzewania. Najważniejszą rolą bufora jest zwiększeniem ilości wody w układzie grzewczym oraz optymalizacja zużycia energii poprzez zmniejszenie częstotliwości załączania kotła.

POZIOMY WYMIENNIK Z PODWÓJNĄ WĘŻOWNICĄ

Elementem grzejnym  tego modelu jest wężownica.  Wymiennik spełnia swoją rolę zarówno w układzie grzewczym otwartym, jak i zamkniętym, nie posiada ograniczeń dla źródeł zasilania, gdyż współpracuje z każdym rozwiązaniem grzewczym.

Dlaczego nasze produkty?

ADRES FABRYKI

 

ul. Kolejowa 3

48-133 Nowa Cerekwia

woj. opolskie

KONTAKT

 

biuro@ermet.eu

export@ermet.eu

+48 (77) 485 19 38

NASZE USŁUGI

 

Produkcja dwupłaszczowych podgrzewaczy wody, wymienników, buforów i zasobników.

POLITYKA PRYWATNOŚCI