1. pl
  2. en
0

 

Początki firmy sięgają roku 1992 kiedy to jej założyciel rozpoczął produkcję niedostępnych na tamten moment zbiorników do ogrzewania wody użytkowej z wbudowanym płaszczem metalowym, co okazało się kluczem w rozwoju segmentu urządzeń grzewczych na rynku polskim. Dwupłaszczowe podgrzewacze wody pozwalają na bardzo szybkie ogrzanie wody, a tym samym maksymalizację wydajności źródła ciepła i generowanie oszczędności.

 

Firma w bardzo krótkim czasie rozpoczęła produkcję zbiorników na ciepłą wodę użytkową z innowacyjną technologią antykorozyjną. Powłoka wykonana z atestowanej żywicy spożywczej (bezpieczną w kontakcie z wodą pitną) eliminuje konieczność używania anody magnezowej, co sprawiła, iż zbiorniki są bezkosztowe w obsłudze. 

 

Misją firmy jest zapewnienie komfortu życia Klientom dzięki ciągłej dostępności ciepłej wody niezależnie od źródeł zasilania, którymi dysponują.

 

Wizją firmy jest bycie wiodącym producentem ekonomicznych rozwiązań grzewczych.

 

Wartością firmy jest jej doświadczenie oraz Pracownicy, dzięki, którym możliwe jest osiąganie satysfakcji nawet najbardziej indywidualnych potrzeb Klientów.

 

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

 

  • BEZOBSŁUGOWE UŻYTKOWANIE PRODUKTÓW

  • UNIKATOWA TECHNOLOGIA ANTYKOROZYJNA

  • DUŻE POWIERZCHNIE GRZEWCZE

  • WYŁĄCZNIE WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY

  • DŁUGI OKRES GWARANCYJNY

 

FACTORY ADDRESS

 

ul. Kolejowa 3

48-133 Nowa Cerekwia

woj. opolskie

Poland

CONTACT

 

biuro@ermet.eu

export@ermet.eu

+48 (77) 485 19 38

POLISH MANUFACTURER

 

DOUBLE SHELL WATER EXCHANGERS

HOT WATER TANKS

VERTICAL BUFFERS

WATER STORAGE TANKS

OF HOT DOMESTIC WATER

POLITYKA PRYWATNOŚCI